Ивано-Франковское областное управление "Ощадбанк"

Контактная информация

Телефон:

(034) 222-33-36

Адрес:


Email:


Описание

Отзывы и рейтинг

супер 1 отзыв
хорошо 0 отзывов
нормально 0 отзывов
плохо 0 отзывов
ужасно 2 отзыва
No_avatar_small
boris написал 12 августа, 2013

Пенсіонер міністерства оборони України, пенсію отримую через Надвірнянське відділення ощадбанку. Картрахунок був відкритий с терміном до 25 грудня цього року, тому сміливо поїхав на лікування (звільнений по стану здоров"я, маю інвалідність) в закарпаття 1 серпня в надії, що з 6 числа по карточці отримаю пенсію в Берегово. З 6-го числа щоденно їздив за 25км до найближчого відділення Ощадбанку в надії отримати заслужені грощі. Успіху з цього приводу не мав, дозвонитись за рекомендованними телефонами (телефонував з десяток разів) - не зміг,тому в суботу повернувся додому. В понеділок, 12 серпня, звернувся в Надвірнянське відділення і, з"ясував - що мені зробили добре - без моєї згоди, без моєї заяви, без будь якого попередження, незрозуміло на якій підставі (бо документально мені так нічого і не показали) - мені відкрили іншу карточку з іншим номером і пенсію зарахували на неї! Я пережив би цю подію, якби я побачив сучасний банк (я обслуговуюсь у 3-х банках),ввічливий персонал, просто вихованних людей. Вміння персоналу визнати помилки установи, залагодити проблему, ввічливо обійтись з клієном. Багато захотів.
Коли з операційного залу я зайшов в адміністративну частину, то потрапив в радянський союз. Мракота, ніякої інформації для клієнтів, яка там кава. Присісти ніхто не запропонував, незрозуміло з ким спілкуєшься, ні індетефікаторів, ні табличок на столах, ні прізвищ, посад на дверях. авіть знайти інформацію - куди подати на все це скаргу - і то неможливо. Куток споживача відсутній, книга скарг зберігається не відкрито в приміщенні, де знаходяться відвідувачи,а звагалі невідомо де, присісти, скаргу написати немає де. Правда ручку дали.
Розмовляти з клієнтами адміністрація невміє, ненавчена, слів ввічливих не знає, а окремі молоді працівники просто дають поради, розмовляють із страшими по відношенню до них клієнтами по віку мінімум в два рази сидячі (коли клієнт стоїть) і приховано хамлять.

A_40086e83
Людмила Фочук написал 26 июля, 2012

На мою думку Наталя не зовсім має рацію. В Косівському відділенні Ощадного банку досить ввічливий персонал, який в свою чергу з розумінням ставиться до клієнтів банку.

A_11a95d58
Наталя Зелінська написал 28 декабря, 2011

Дуже погане обслуговування в м.Косів в відділенні Ощадбанку яб сказала що невиховані і хамлять зокрема працівниця відділення, яка на слова клієнта, що будем жалітися на неякісне обслуговування (несвоєчасний переказ грошей) нам відповіла жалійтеся кому хочете.


Ближайшие банки

 1. 52 м Прикарпатское отделение "Правэкс-Банк"
  город Ивано-Франковск, ул. Гетьмана Мазепы, 5
  (034) 255-28-21
 2. 88 м Отделение №1806 ПАО "БАНК ФОРУМ"
  город Ивано-Франковск, ул. Гетьмана Мазепы, 2
  (0342) 53-75-85
  (0800) 50-22-50 (контакт-центр)
 3. 93 м Отделение "Центральное" ПАО "Плюс Банк"
  город Ивано-Франковск, ул. Пылыпа Орлыка, 3
  (034) 255-87-90
  (034) 271-15-15
 4. 103 м Региональное отделение "OTP Bank"
  ул. Пылыпа Орлыка, 8
 5. 114 м Пятое городское отделение "Райффайзен Банк Аваль"
  город Ивано-Франковск, ул. Сечевых Стрельцов, 10А
все ближайшие банки