Клинико-диагностическая лаборатория "МАТРИЦЯ"

Контактная информация

Телефоны:

(099) 311-88-94
(0342) 54-20-08


Адрес:


Email:


Время работы:

Пн–Пт: 8:30 – 18:00
Сб–Вс: выходной

Описание

Отзывы и рейтинг

супер 2 отзыва
хорошо 0 отзывов
нормально 0 отзывов
плохо 0 отзывов
ужасно 2 отзыва
0pjz3aakw3i
Mila Smirnova написал 30 ноября, 2015

Вважаю за потрібне залишити і своі враження від "Матриці"
Близько двох тижні тому мене направили здати аналізи на деякі венеричні захворювання (на той момент я перебувала на 37 тижні вагітності )
Я завжди користуюся послугами вже перевіреноі роками лабораторії,але цього разу мене чорт дьоргнув звернутися до послуг "Матриці")напевно роль відіграло те,що деякі аналізи тут дешевші
В результаті зекономивши тих пару гривень я вкоротила собі пару років життя...Про все по порядку
Здавала я забір з шийки матки і виявили в мене герпес І (ІІ) типу
На наступний день я таки пішла в іншу лабораторію і здала на цей вірус повторний аналіз вже з чоловіком.
Ті два дні,які я чекакала на результати тягнулися вічно,сварки з чоловіком,докори,нерви,переживання за здоров"я і нормальний розвиток дитини...Пекло одним словом.
В результаті ніяких хвороб в мене не виявлено і 1500 грн потрачено на аналізи і ліки,які мені не пригодилися було викинуто на вітер,це не враховуючи душевних переживань
Звернулася в "МАтрицю",в компенсаціі відмовили,сказали що то не іхня помилка
Люди,не раджу даний заклад,побережіть своі нервові клітини
тому що ця клініка ,як бачите,не хоче брати на себе відповідальності за результати своїх досліджень та своі ж помилки.При цьому ще хватає наглості зробити винними вас
Робіть висновки

I4syldk63xw
Допоможіть-Олечці Жирун написал 20 сентября, 2015

Наша Олечка хвора на рідкісне захворювання. Регулярно проходить лабораторні обстеження в лабораторії «Матриця». Результати аналізів свідчать про достовірність та високу якість. Адже дитина лікується в приватній австрійській клініці «RUDOLFINERHAUS» та Інституті педіатрії акушерства та гінекології Національної академії медичних наук України м. Київ.
Родичі висловлюють вдячність всім працівникам лабораторії. Дякуємо за надану знижку в оплаті послуг.

Jbzyjnuw_yw
Anastasia Koroskina написал 18 сентября, 2015

Нещодавно здавали аналізи у лабораторії "Матриця", що знаходиться на вул. Франка. Дуже задоволена. Швидко, безболісно, а головне - якісно! Персонал привітний, Ми перший раз здавали аналізи у цій лабораторії, але надалі будемо ходити тільки сюди. Всім рекомендую!!!

C8gzmaysblc
Людмила Грицишин написал 16 марта, 2015

Враження жахливі! Адміністратор(так себе ця людина представляла) лабораторії зовсім не орієнтується в прейскуранті цін!(неодноразово питалась про вартість аналізу говорять одне, навіть тобі власноручно записують, а на практиці ціна виходить зовсім інша). А ще гірше-медсестра замість ТОГО ЩО ТРЕБА аналізу робить забір на зовсім інший! При виясненні ситуації- признають, що й справді взяли не на той аналіз," обіцяють" переробити з доплатою( враховуючи компенсацію за витрачений попередній аналіз). А потім тобі дзвонять і кажуть:"Нас ваші притензії не цікавлять. Ми робили те що мали." Отак марно потрачений дорогоцінний час, гроші та НЕРВИ, яких, нажаль, уже не повернеш.


Ближайшие медицинские лаборатории

  1. 917 м Диагностическая лаборатория "Леонардо-Ивано-Франковск"
    город Ивано-Франковск, ул. Бельведерская, 25А
    (095) 114-44-15
    (034) 277-75-54
    (098) 777-82-83
все ближайшие медицинские лаборатории