Комплекс "Фараон"

Контактная информация

Телефон:

(0342) 77-93-03

Адрес:


Время работы:

Пн: круглосуточно

Описание

Отзывы и рейтинг

супер 1 отзыв
хорошо 0 отзывов
нормально 1 отзыв
плохо 0 отзывов
ужасно 0 отзывов
Rtrslgmngik
Оксана Бурак написал 31 октября, 2013

Святкувала день народження у ресторані "Фараон". Все було дуже смачно, особливо хочу відмітити банош - він був неймовірно смачним. Оформлення страв теж дуже гарне і апетитне. Однак офіціант, який обслуговував наш стіл, мене дуже розчарував.Першим промахом була фруктова нарізка-я попросила тільки банани, апельсини і виноград, натомість, мені принесли грейпфрути, яблука і апельсини.я розумію, що на той момент можливо не було замовлених мною фруктів в наявності, але офіціант мав би попередити, а не складати мені нарізку на свій смак. та найбільше мене вразила ситуація, коли він, наливаючи мені в бокал вино, впустив туди серветку - він мовчки, без вибачень, забрав повнісінький бокал, а за хвилину повернувся з пустим чистим. я тоді промовчала, адже не хотіла створювати конфлікт при своїх гостях.Але все ж ЧОМУ за наобережність офіціанта, я повинна була заплатити за те вино, що він вилив??

A_498bd683
Іриска Баланець написал 12 ноября, 2012

Святкую день народження в "Фараоні" вже 2 рік поспіль. Дуже затишне і романтичне місце з вишуканою кухнею. Щиро дякую Вам, що Ви є, така родзинка в Івано-Франківську. Окреме спасибі власниці Оксані за професійність, чуйність, ввічливість, вона вміє створити людям свято!
Спасибі поварам, все було дуже смачно і красиво оформлено. Зустріч з друзями в Вашому ресторані- незабутня. До нових зустрічей! А від сьогодні музика у "Фараоні" ще краща, тож можна ще й досхочу натанцюватись.


Ближайшие сауны, бани

 1. 367 м Комплекс "Баня на даче"
  ул. Дачная, 13
  (095) 633-15-13
  (097) 300-74-15
 2. 1,4 км Сауна "Гефест"
  город Ивано-Франковск, ул. Игната Хоткевича, 2
  (0342) 73-05-73
 3. 2,1 км Сауна "Кобзарик"
  город Ивано-Франковск, ул. Волчинецкая, 172
все ближайшие сауны, бани