Додати компанію
безкоштовно
Зараз у нашому каталозі:
522 870 компаній

Ресторан "Восток"

Кращий китайський ресторан у Києві.
Категорії: Кафе та ресторани

Контактна інформація

Телефон:

(044) 425-53-75
(044) 537-02-40


Адреса:


Сайт:

vostok-restoran.com.ua

E-Mail:


Час роботи:

Пн-Нд 12:00-до останнього гостя

Кухня:

Китайська кухня, Тайська кухня
Кондиционер
Доставка
Живая музыка
Зона действия МТС коннект

Опис

Ресторан "Схід" тим вже цікавий, що пропонує блюда кухні, що зародилася в п'ятому столітті до нашої ери. З поваги до цих вишуканих блюд їх слід спробувати. Адже китайська кухня - це частина філософії. Недаремно Конфуцій примушував своїх учнів осягати кулінарне мистецтво. У їжі, як і в житті, повинна дотримуватися гармонія інь (холодні продукти) і янь (теплі продукти). Гармония не лише в температурі, але і в усьому іншому - смаку, кольорі і ароматі. На такій гармонії заснований ресторан "Схід".

Китайська кухня налічує близько 5000 страв. І Кожне блюдо ресторану - це праця, емоції і натхнення китайських кухарів, які прибули в столицю спеціально для ознайомлення українців з китайською культурою.

Основним блюдом ресторану є знаменита качка по-пекінськи, яка вирощена на спеціальному кормі в самому Китаї. Її готують по старовинних рецептах і традиціях виключно китайці. Захоплює оригінальність подачі, що складається з трьох етапів. Спочатку - шоу-подача качки з віртуозною її нарізкою на 100 шматочків кухарем-професіоналом. Ці шматочки разом із зеленню і овочами, заправленими соєвим соусом, завертають в щонайтонші рисові млинчики, а кісточки повертають кухареві для приготування другої страви з овочами і секретними спеціями.

У ресторані "Схід" на приготування 85% страв йде менше хвилини часу. Таким чином, в їжі зберігається енергія ци і вітаміни. Готувати швидко, споживати повільно - одне з китайських правил смачної і здорової їжі. Одне із здорових блюд ресторану "Схід" - спеціально приготований бичачий член, який теж містить в собі лікарську істину "подібне лікують подібним".

Якщо вам до душі риба і морепродукти, має сенс спробувати ці блюда саме тут. Вам подадуть виняткових коропів, шашлики з морських гребінців, креветок або сьомги, а також восьминога на розжареному підносі.

Якщо ви віддаєте перевагу м'ясу або птахові, то тут найбагатший вибір. Наприклад, курка з грибами в бамбуку або телятина-верба з кедровими горішками і кінзою.

Якщо ж ви вегетаріанець, тоді вам - у "Схід"! У ресторані ви зможете поласувати соєвим сиромтуфу, який переживає світову популярність. Під умілими руками кулінара сир придбаває смак чого завгодно - риби, м'яса, грибів.. А локшина в ресторані "Схід" може бути рисовою, яєчною, і навіть складатися із зеленого чаю! Втім, як і морозиво.

І, нарешті, чай. Про нього можна говорити нескінченно, але краще самому прийти в "Схід" і спробувати. Майстер чайної церемонії складе причудливі композиції з напівдесятка екзотичних компонентів, серед яких китайський лимонник, плоди лотоса і хризантема.

А китайські десерти не перестають дивувати, збуджують фантазію і викликають бажання їх покуштувати. Варто спробувати смажене кокосове молоко або загорнуті в щонайтонше рисове тісто обсмажені банани, в серцевину яких покладена солодка паста на основі червоних бобів. Уся ця дивина дійсно викликає неземну насолоду!

Тим більше якщо врахувати, що куштувати ці страви належить в справжньому китайському оазисі затишку і гостинності, в самому центрі шумної столиці. У інтер'єрі присутня гармонія і мирний настрій.

Місткість: VIP (12 місць), чайний зал (16 місць), загальний зал (70 місць)

Спеціальні пропозиції: бізнес-ланч

Музика: китайська, фонова

Кредитні карти: MasterCard, VISA


Найближчі кафе та ресторани

 1. 81 м Караоке-клуб-ресторан "ЛяЛяФа"
  місто Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, причал №6
  (044) 428-73-87
 2. 88 м Ресторан "Руккола"
  шосе Набережне
  (044) 428-77-17
 3. 92 м Ресторан "Exotica"
  місто Київ, шосе Набережне, 6
  (044) 428-72-49
  (044) 428-73-88
 4. 95 м Ресторан-клуб "Disco Radio Hall"
  місто Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, причал №6
  (044) 425-73-88
 5. 95 м Ресторан "Якіторія"
  місто Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, причал №6
  (044) 428-72-49
  (044) 428-70-81
  (044) 390-09-00 (доставка)
усі найближчі Кафе та ресторани