Ресторанний комплекс "Балкан"

Солодкі моменти життя, сонячна атмосфера і кухня п'яти морів.
Ви власник?

Контактна інформація

Телефон

(067) 503-57-77
(044) 412-00-10


Адреса:


Сайт:

balkan.in.ua

Email:


Час роботи:

Пн: 11:00 – 0:00

Прайси та презентації

Летняя терраса
Кондиционер

Опис

Ресторанний комплекс "Балкан" - це одночасно три заклади, кожен з яких орієнтований на різний настрій і смак наших улюблених гостей.

На першому поверсі розташований вишуканий ресторан середземноморської кухні, другий поверх - це невеликий паб в стилі радянської авіації, а затишний підвальчик комплексу став справжнім раєм для любителів караоке.

Ресторан "Балкан" - це перший заклад комплексу, з якого почалася для нас історія гостинності за адресою проспект Героїв Сталінграда, 16В. Ми позиціонуємо цей заклад як затишний і привітний ресторанчик біля будинку, де Вас завжди впізнают офіціанти і чекає Ваш улюблений столик. У той же час, ресторан "Балкан" - це заклад з повноцінною і якісною кухнею, в меню якого Ви знайдете вишукані страви зі свіжої морської риби і різноманітних морепродуктів, якими можна із задоволенням поласувати ввечері після важкого робочого дня.

"Фішкою" ресторану є національні страви Сербії, Чорногорії та Болгарії, смак яких перенесе Вас на береги Адріатики. Велика винна карта і затишний інтер'єр, виконаний в м'яких тонах - ідеальне місце для приємного відпочинку, запорукою якого стане для Вас люб'язність нашого персоналу.

Відгуки та рейтинг

супер 0 відгуків
добре 0 відгуків
нормально 0 відгуків
погано 0 відгуків
жахливо 1 відгук
A_733b1b2b
Наталия Северенчук написав 03 декабря, 2011

Специально захожу на все возможные сайты, чтобы написать отзыв. Очень разочаровал ресторан, даже обидно стало. Заказала столик в некурящем зале. Когда пришли, нас без предупреждения посадили в зале очень даже курящем. Когда я спросила, почему, сказали что в некурящем очень холодно, никого нет. На сайте все - обман. Балканской музыки и атмосферы нет, обычное забегалово. В ресторане грязно. Кухню попробовать не получилось, просто ушли. Мне перед гостями было стыдно, поехали в другой ресторан.