Ресторанно-банний комплекс "Хутір Водограй"

0 відгуків
Вас чекають нові знижки і вдосконалене меню!

Контактна інформація

Телефон:

(093) 501-92-49

Адреса:

місто Київ, Гідропарк, 1, за Венеціанським мостом
Metro_red Гідропарк (372 м)

Email:


Час роботи:

Пн: 11:00 – 23:00

Прайси та презентації:

Опис

Коли Всевишні сили розсипали благодать над Києвом, над цим місцем явно прорвався мішок. Тут сивий Дніпро няньчиться з непосидючої онукою - Черторойкою, тут будують греблі бобри, гніздяться куріпки, тут вниз головою посміхається трохи божевільний Київ. У народі ця посмішка зветься Венеціанським мостом. Перетинаєте його, берете трохи вліво - і ось перед Вами те саме місце, яке стоїть на самому вершковому шматочку Гідропарку - "Хутір Водограй".

Спортивний паб в ресторанному комплексі зі свіжим пивом і великим двостороннім екраном, одна сторона якого звернена всередину залу, а інша - на літню площадку. Тут димить ароматний кальян, а також вареники, короп в сметанці, шашличок, червоний борщ, картопелька в горщику. Найпопулярніші, а головне - смачні блюда української кухні. Можна зловити собі обід і самому, його із задоволенням зажарять і подадуть вам разом з запітнілим графином, соліннями, грибочками.

Головний зал ресторану увінчаний напіввідкритим "носом" корабля, що йде в воду. На цій терасі над водою влаштувалися маленькі романтичні столики, які при необхідності зсуваються.

Є російська лазня, яка знаходиться в окремому двоповерховому будиночку. На першому поверсі - парна і банкетний зал, на другому - кімната відпочинку. На терасі відокремлені плетені столики, за якими можна сховатися від усього світу. А спустившись метрів 5 до води, можна порибалити або поніжитися на ідеально білому пляжі. Пляж належить ресторану, тому тут Вам забезпечена тиша і повний сервіс: ларьок з холодним пивом, офіціанти, лежаки.

Між лазнею і рестораном є ще один великий літній майданчик і відокремлені столики біля затоки. Велика парковка забезпечить спокій гостям ресторану. Великий плюс "Хутора Водограй" в тому, що посадити тут можна незліченну кількість гостей і компаній, у той же час завжди є де сховатися від шуму і метушні.


Найближчі кафе та ресторани

 1. 279 м Ресторан "Млин"
  місто Київ, просп. Броварський, 9
  (044) 516-57-28
  (044) 516-45-57
 2. 301 м Ресторан "Аглайс"
  місто Київ, Гідропарк, Б/Н
  (044) 238-57-57
 3. 301 м Арт-кафе "Бриллиантовая Рука"
  місто Київ, просп. Броварський, 3Г
  (044) 517-07-59
 4. 313 м Ресторан "Волошка"
  місто Київ, просп. Броварський, 3А
  (044) 516-48-16
 5. 345 м Кафе "Камишовий кіт"
  ст.м. "Гідропарк"
усі найближчі кафе та ресторани