Що показати гостям столиці?

13 жовтня 2011
Logo-kiev-podborka-4to-pokazat-gostiam-stolitsy

Ви очікуєте приїзду родичів, подружок, друзів або просто знайомих? Ви не знаєте, яку придумати культурну програму їм, хоч і живете в Києві все своє життя? Або може Ви просто хочете стати досвідченим екскурсоводом? Ми полегшимо Ваші роздуми і страждання! Пізнавайте місто-герой разом з Мапіей!


1

Арка Дружби Народів

місто Київ, парк "Хрещатий"

Пам'ятки

Одне з найкрасивіших місць міста, а якщо Вам вдасться потрапити сюди на вечір салютів, то Ви забудете про все на світі. Втім, вид на вечірній або денний Київ теж захоплює дух.

2

Мати-Вітчизна

місто Київ, пл. Героїв Великої Вітчизняної Війни

Пам'ятки

Батьківщина-Мати, музей ВВВ, Вічний вогонь, виставка бойової техніки часів Великої Вітчизняної війни та виставка бойової техніки часів Афганської війни, скульптурно-архітектурна композиція "Форсування Дніпра", музей воїнів-афганців, оглядові майданчики, сходи до "Співочого поля". І це все за одну прогулянку. До речі, квиток в музей ВВВ коштує, в середньому, 20 грн.

3
Хапайте за руку своїх гостей столиці і стрімголов біжіть сюди! Це воістину казкове місце, тут на кожному розі Вас чекають дива і забавні скульптури. Ах! І не забудьте фотоапарат.

4

Національний музей "Меморіал пам'яті жертв голодоморів в Україні"

місто Київ, вул. Івана Мазепи (Січневого Повстання), 15А, від ст. м. Арсенальна 8 хв. пішки

Пам'ятки

У Києві можна не тільки веселитися і гуляти, варто також звернути увагу і на історію. Історію страждань і численних жертв. А після відвідин меморіалу можна обміркувати всі свої думки, прогулюючись по парку Вічної Слави і спостерігаючи прекрасний вид Києва з висоти.

5

Національний історико-культурний заповідник Києво-Печерська лавра

місто Київ, вул. Івана Мазепи (Січневого Повстання), 25 корп. 36

(044) 280-30-71

Пам'ятки

Святе місце, до якого щорічно і щогодини тримають свій шлях тисячі людей. Навіть якщо Ви не вважаєте себе віруючим, то візит сюди підкорить красою і первозданністю. Тут 3 музеї, Державна бібліотека і близько 60-ти місць про які можна почути багато цікавого.

6

Миколаївський костьол

місто Київ, вул. Велика Васильківська (Червоноармійська), 77

(044) 528-31-86

Пам'ятки

Якщо Вам не доводилося раніше чути орган, то не здумайте і далі так продовжувати! Нові враження Вам забезпечені! Квитки від 20 до 50 грн.

7

Софійський собор

місто Київ, вул. Володимирська, 24

(044) 279-22-56
(044) 278-76-62

Пам'ятки

Величне місце, яке пережило кілька століть, щоб радувати наш погляд. Обов'язково відвідайте територію собору, адже восени тут особливо добре. Вхід на територію - 3 грн., на Софійську дзвіницю - 8 грн., виставковий зал "Хлібня" - 8 грн.

8

Фунікулер

місто Київ, пл. Поштова

Пам'ятки

У світі всього близько 11 країн, які можуть похвалитися фунікулером і в це число входить Україна! Нетривала поїздка, яка при правильному виборі місця у вагоні відкриє чарівний вид на схили міста. Вартість проїзду 2 грн.

9

Майдан Незалежності

місто Київ, майдан Незалежності,

Пам'ятки

Жоден візит в будь-яке місто не може обійтися без відвідин його центральної площі. У нашому випадку Ви зможете побачити надзвичайно красиві фонтани, постаменти та пам'ятники, магазинчики і кафе. Так само на площі є Нульовий кілометр, який вкаже відстані до різних міст і країн, такщо Ваші гості не загубляться.

10

Місток закоханих

місто Київ, Маріїнський парк-Хрещатий парк

Пам'ятки

Хочете в черговий раз цікаво показати свою любов? Обов'язково приходьте сюди зі стрічкою або замочком! Або ж просто приходьте подивитися, скільки любові і радості тримає на собі цей місток.