Пожалуйста установите Flash Player.

Де в Києві чисті пляжі? Рейтинг пляжів столиці.

28 травня 2012
Kiev

Офіційний купальний сезон стартував у Києві 15 травня. До цього часу влада міста мала облаштувати зони відпочинку біля води.
Вперше за багато років, цього року на пляжі Києва повинен був бути завезений новий пісок, хоча очищення узбережжя і водойм проходить щороку. На колишні платні пляжі вхід тепер безкоштовний, але за оренду шезлонга доведеться заплатити 50 грн.

Пропонуємо Вам список облаштованих пляжів Києва, де можна без побоювання купатися і ніжитися на сонечку.


1

Пляж "Дитячий"

місто Київ, Гідропарк

Пляжі

Самий акуратний пляж Києва. Тут є кабінки, лежаки, туалети, кафе. Поруч - багато дитячих атракціонів. Головне достоїнство цього пляжу - білосніжний пісок, доглянута берегова лінія і чиста вода.

2

Пляж "Пуща-Водиця"

місто Київ, 7-а трамвайна лінія в Пущі-водиці, ставок № 8

Пляжі

Пуща-Водиця - це величезна озерна зона відпочинку Києва, розташована далеко від міста, але в межах досяжності. Купатися можна на пляжі ставка № 8 (річка Горенка). Тут чиста вода і пляж, є безкоштовні лежаки і роздягальні. Є кафе і кіоски, прокат човнів і катамаранів (40 і 30 грн на годину).

3

Пляж "Венеція"

місто Київ, Гідропарк. Долобецький острів.

Пляжі

Чистий пісок, доглянутий берег і багато атракціонів і спортивних майданчиків. Є безкоштовний туалет і багато кафе.

4

Пляж "Тельбін"

місто Київ, вул. Юрія Шумського

Пляжі

Тут дуже красиве озеро, оточене невеликим парком. Вода і пляж - чисті, є роздягальня, туалет, кафе, станція прокату човнів і катамаранів.

5

Пляж "Веселка"

місто Київ, вул. Райдужна

Пляжі

Один з кращих пляжів для відпочинку з дітьми. Є атракціони та гірки, прокат катамаранів, дитячий майданчик. Поряд багато кафе і великий супермаркет. Лежаків немає.

6

Пляж "Вербний"

місто Київ, вул. Приозерна

Пляжі

Розташований на березі озера "Вербне". На пляжі є роздягальні, біотуалети, парасольки, човнова станція з прокатом катамаранів (40 - 50 грн на годину).

7

Пляж "Молодіжний"

місто Київ, Гідропарк. Долобецький острів.

Пляжі

На цьому пляжі є навіси, лежаки і туалети, але от до кафе звідси далеко. Пляж безкоштовний, діє прокат пляжного інвентарю.

8

Пляж "Предмістна слобідка"

місто Київ, Гідропарк

Пляжі

Тут багато кафе, є роздягальні, туалет та урни.

9

Пляж "Золотий"

місто Київ, Гідропарк

Пляжі

Пісок на цьому пляжі досить чистий, є туалет і роздягальні, але немає лежаків і кафе. Видно Лавру і будівлі над Дніпром.

10

Пляж "Черторий" (Парк Дружби Народів)

місто Київ, Пляж Дружби Народів

Пляжі

Вода на цьому пляжі досить чиста. Туалетів і лежаків тут немає, а кафе та розваги можна знайти в центрі парку. Є роздягальні і тіньові навіси.

Нові добірки Києва