Святкові заходи до Дня незалежності 2013

25 липня 2013
%d0%b4%d0%b5%d0%bd%d1%8c-%d0%bd%d0%b5%d0%b7%d0%b0%d0%b2%d0%b8%d1%81%d0%b8%d0%bc%d0%be%d1%81%d1%82%d0%b8-2013

День незалежності України був і залишається одним з головних свят країни. У цей день, 24 серпня, у більшості наших співгромадян з'являється додатковий вихідний день, який вони намагаються використати по-максимуму. Одні всією сім'єю їдуть на дачу, інші вибираються великою дружньою компанією на шашлики біля річки. Але є ті, хто залишається в місті, і не дарма. Адже святкування Дня незалежності - подія масштабна, особливо в столиці. Концерти популярних груп на площах, спортивні змагання, конкурси, парад. А завершується все, звичайно ж, о 22:00 святковим салютом. Якщо ви ще не визначилися, куди саме піти, пропонуємо список заходів, які пройдуть у Києві 24 серпня 2013.


1

Співоче поле

місто Київ, вул. Івана Мазепи (Січневого Повстання), 31

(044) 272-40-18

Парки та сади

24 серпня відбудеться "Парад вишиванок 2013". 20 возів з "Чудо-птахами" у супроводі творчих колективів та делегацій з областей України попрямують від Співочого поля до Майдану Незалежності, де відбудеться концертно-конкурсна програма.

2

Майдан Незалежності

місто Київ, майдан Незалежності,

Пам'ятки

О 17:00 на Майдані Незалежності розпочнеться вечірня концертна програма за участю естрадних виконавців. Завершиться святкування традиційно - святковим феєрверком о 22:00.

3

Центр культури та історії Київської Русі "Парк Київська Русь"

село Копачів, Поворот в "Парк Київська Русь" через с. Копачів, по дорозі Обухів-Васильків., офіс: Київ, вул.Костянтинівська, 2а

(044) 461-99-37 (офіс)

Галереї і Музеї

У Парку заходи на День незалежності включатимуть майстер-класи, кінні прогулянки, феєричне шоу, виступ акторів кінного театру, лицарські битви в рамках турніру "Витязь Київського Дитинця" і море інших забав.

Також у день свята планується виступ музичних колективів, показ коней історичних порід.Привітання з днем ​​незалежності України від Великого князя Київського і жителів Древнього Києва.


4

Хрещатик

місто Київ, вул. Хрещатик

Пам'ятки

На Хрещатику відбудеться:
  • дитяча святкова програма "Символи Батьківщини руками дитини". У рамках заходу пройдуть майстер-класи, інтерактивні ігри та фотовиставка.
  • Всеукраїнський фестиваль морозива,
  • шостий Всеукраїнський чемпіонат з баскетболу 3×3 "Українська стрітбольний ліга",
  • Фінал змагань з баскетболу 3×3,
  • спортивне автомобільне свято Київського міського автомотоклубу,
  • фестиваль спортивно-сімейного свята "Тато, мама я - спортивна сім'я",
  • Київський спортивний фестиваль "Веселі старти на роликах"
і багато іншого.

5

Торгово-розважальний центр "Дрім Таун"

місто Київ, просп. Оболонський, 1Б

(044) 428-36-10

Торгові центри

Если вы не успели посетить выставку 3D живописи - еще есть время. Выставка будет интересна и детям и взрослым. Гладиаторы, слоны и многое другое оживают и контактируют с посетителями. Также на выставке вас ждет эксклюзивная возможность прикоснуться к 7-ми чудесам света!

Нові добірки Києва