Rss

1-5 из 9 Усі добірки Києва у розділі Місто

Pryvatni-dytiachi-sadky-kiev-mapia

Кращі приватні дитячі садки Києва.

08 серпня 2012

Довірити своє чадо в надійні руки вихователів, не побоюючись за його правильне виховання та здоров'я - мрія всіх батьків. Всі мамусі й татусі хочуть, щоб його маля відчувало себе в дитячому садку так само комфортно і добре, як і вдома. Адже в ньому дитина проводить більшу частину часу, доки не піде в школу. І так важливо вибрати саме той заклад, де б ваше маленьке чудо могло отримати належний догляд і увагу, знання та розваги, які забезпечили б його гармонійний розвиток.
Mapia.ua також любить діток і вирішила допомогти вам, батькам, в цьому непростому питанні вибору дитячого садка. У кожного дошкільного дитячого закладу є свої переваги. Десь акцент ставлять на вивчення мов, десь - на здоров'я, а місією деяких дитячих садків є виховання яскравої та самодостатньої особистості. Який саме вибрати - залежить тільки від ваших уподобань. Ми ж склали для вас список кращих приватних дитячих садків в різних районах міста Києва, один з яких, можливо, стане для вашого малюка другим домом.

Svidaniya-kiev-mapia

10 місць для незвичайного побачення в Києві

16 березня 2012
Що може бути прекрасніше побачення з коханою в довгоочікувану весняну пору? Мабуть, тільки побачення в незвичайному романтичному місці, де вам і вашій дівчині безумовно буде не тільки цікаво, а й весело. Звичайно, завжди можна відправитися в кафе чи кінотеатр, але сьогодні ми зупинимо свій вибір на трохи більш оригінальних, на наш погляд, варіантах.
%d0%bb%d0%be%d0%b3%d0%be

Що подивитися в Киеві?

01 березня 2012
Приїжджаючи в іншу країну в перший раз і бажаючи ближче познайомиться з містом, ми в першу чергу йдемо подивитися на самі головні визначні пам'ятки, які вказані у всіх путівниках до обов'язкового перегляду. Тому ця добірка розрахована на тих, хто вже пройшовся по Хрещатику, відвідав Лавру, побачив Маріїнський палац і прогулявся його парком, побачив Софіївський та Михайлівський собори і спустився по Андріївському узвозу до Подолу. Даний список місць буде цікавий тим іноземним гостям, хто хоче більше перейнятися духом міста, побродити по його вуличках, дізнатися чим і як живуть його мешканці.
Unusual-museums-kiev-mapia

Незвичайні музеї Києва

06 січня 2012
Відвідування музеїв є, мабуть, головним атрибутом будь-якої культурної програми, і киянам у цьому питанні, безсумнівно, пощастило, оскільки в місті є багато музеїв - історичний, художній, російського мистецтва, музей ВВВ та інші. Ці музеї відомі багатьом, але є й такі музеї, про які знає дуже невелика кількість людей. Наприклад, музей подарунків Київської мерії або музей тролейбусного талончика. Одні назви цих музеїв вже заслуговують того, щоб ви виділили час на відвідування цих вельми оригінальних закладів.
Unusual-places-kiev-mapia

Найцікавіші та незвичайні місця в Києві

04 січня 2012
Місто Київ славиться своєю давньою історією, а також численними парками, музеями, храмами та іншими видатними пам'ятниками архітектури. Зрозуміло, про Києво-Печерську лавру, Майдан Незалежності та Батьківщину-Мати знає кожен, однак є в столиці Україні і такі місця, про які навіть не всі кияни знають. Наприклад, кав'ярня-театр або пам'ятник носу. Цікаво, чи не так? Представляємо вашій увазі список місць та закладів, про які ви, можливо, ще не чули і які можуть показатися вам цікавими.
< 1

Нові добірки Києва