Маріа.ua – це путівник по містах України, який являє собою каталог підприємств на інтерактивних картах. Каталог містить детальну інформацію про організації: від контактної інформації до фотографій, відео та панорам, а також можливість пошуку об’єктів за адресами, назвами, напрямком діяльності, категоріями та ключовими словами.

Проект Mapia.ua офіційно стартував 1 серпня 2008 року. Основним інвестором проекту є польсько-український інвестиційний фонд Vivex Invest (www.vivex.pl). Майже до річниці Mapia.ua, 16 липня 2009 р., німецький венчурний фонд eVenture Capital Partners (www.evcpartners.com) придбав частку в статутному капіталі проекту (10%), при цьому загальну вартість проекту інвестори оцінили в 2,5 мільйони доларів США.

Команда Mapia.ua постійно працює над вдосконаленням сайту проекту, поповнюючи його новою інформацією, аби він став незамінним помічником як Інтернет-користувачам, так і клієнтам та партнерам.

Користуючись нашим сайтом ви погоджуєтесь дотримуватись правил, що описані у наступних документах:

Подивитись вакансії компанії.

Сервіси Mapia.ua

Карти

Ітерактивна карта України з 62-ма деталізованими містами. Окрім Києва, у відвідувачів є можливість скористатись картами усіх обласних центрів і не тільки.
Дані для карт надані ПрАТ "ВІЗІКОМ".

Каталог

Комнада Mapia.ua постійно працює над вдосконаленням сайту проекту, поповнюючи його новою інформацією, аби він став незамінним помічником як Інтернет-користувачам, так і клієнтам та партнерам.
База даних каталогу постійно поповнюється новими підприємствами, як за рахунок власних досліджень, так і завдяки можливості зареєструвати своє підприємство у каталозі.

Пошук

Пошук Mapia.ua розбитий на два поля «Що» та «Де», у яких можна вказувати не тільки точну назву та адресу підприємства, але й шукати за характеристикою, наприклад, «Італійська кухня». Пошук Mapia.ua не боїться помилок, та завжди підкаже правильний запит.

Знижки

У розділі зібрані десятки пропозицій від різних компаній зі знижкою до 90%. Кожен день з'являються нові акції від салонів краси, магазинів, медичних центрів, туристичних агентств та багато розважальних закладів.

Маршрути

Функція «Прокласти маршрут» дозволить знайти найоптимальніший шлях у будь-яку точку України та виміряти його відстань.