API Маріа – це сервіс, який дозволяє інтегрувати карти Маріа на сторінки інших сайтів. Ви можете скористатись динамічним або статичним варіантом. АРІ представлений на трьох мовах - українській, російській та англійській. Дані для карт надані ПрАТ "ВІЗІКОМ".

Динамічний API Mapia:

Використовуючи API Mapia Ви отримуєте:

 • Карту України та детальні карти 12 міст України, які швидко завантажуються та регулярно поповнюються новими об’єктами (будинками, вулицями, адресами, тощо);
 • Можливість розміщення на карті будь-яких міток з наповненням інформацією, що може включати до себе текст, фото, відео або панораму;
 • Можливість користуватись АРІ Маріа безкоштовно (з обмеженням до 5000 запитів на день), або замовити комерційний варіант без обмежень з можливістю розробки додаткових функцій.

Документація Mapia API.

Якщо Вас цікавить комерційний варіант API Mapia без обмежень з додатковими можливостями пишіть нам на .

Приклад динамічного API Mapia:

Статичний API:

Статичний API Mapia дозволить Вам показати на карті місцезнаходження одного об’єкту на карті. Наприклад, це може бути Ваш офіс у розділі «Контакти» для зручності користувачів Вашого сайту та клієнтів.

Статичний API Mapia створює карту на основі параметрів URL, які надсилаються, як стандартний НТТР запит, і повертає карту у вигляді статичної картинки, яку Ви відобразите у себе на сайті.

Приклад статичного API Mapia:

http://mapia.ua/static?address=вул.Саксаганського 97&&lang=ua&marker_title=Музей Лесі Українки&size=500x250&zoom=15&city=Київ&encoding=UTF-8


Музей Лесі Українки

Змінні елементи:

 • city— адреса об'єкту, який потрібно показати. Карта буде центрована по цій адресі, та мітка буде стояти саме на цій адресі.
  Рекомендація: впевніться, що така адреса є, та що ви правильно її написали. В іншому випадку ви отримаете замість карти напис «Адресу не знайдено»
 • marker_title — вміст мітки. Ви можете написати тут будь-який текст, який бажаєте відобразити на мітці — адреса, назва об'єкту, опис та інш.
 • size — розмір карти у пікселях. Залежно від того, якого разміру вам потрібна карта, ви виставляєте необхідні вам параметри.
 • lang — (необов'язковий параметр) мова, на якій будуть відображені написи на карті. (ru, ua)
 • zoom — рівень висоти, з якою генерується фрагмент. Значення може бути від 6 до 18, де 6 — максимально віддалення, а 18 максимальне наближення до карти.
 • encoding — кодировка, у якій передаються параметри. Зазвичай UTF-8. Альтернативний варіант - CP1251 (для кодировки windows)