Навіщо розміщувати рекламу на Mapia.ua?

Щоденно Mapia.ua користуються більш 65 тисяч чоловік, серед яких є потенційні клієнти вашої компанії. Наші користувачі самостійно шукають на сайті інформацію про різні товари та послуги у місті. Якщо по своєму запиту вони знайдуть вашу компанію, то з великою вірогідністю вони стануть вашими клієнтами. Ви хочете бути там, де вас шукають?

Розміщену сторінку вашої компанії побачать не тільки відвідувачі Mapia.ua, але й зможуть знайти інші користувачі Інтернету у пошукових системах, таких як Google та Яндекс.

Додати компанію у каталог Mapia.ua Створити сторінку на Mapia просто та швидко, а головне абсолютно безкоштовно. А для тих, хто хоче збільшити відвідуваність своєї сторінки, є платні пакети з розширеними можливостями

далі

Банерна реклама на Mapia.ua Mapia пропонує різні види банерів з таргетингом по містам, категоріям та аудиторіям. Виберіть оптимальний варіант саме для своєї компанії та отримайте нових клієнтів

далі

Нестандартне розміщення на Mapia.ua Для тих, хто хоче здивувати своїх потенційних клієнтів та кому важлива впізнаваність свого бренду, Mapia пропонує нестандартні рішення на картах і не тільки. Дізнайтесь, що ми можемо запропонувати.

далее