Перед тим, як користуватися сайтом mapia.ua, будь ласка, уважно прочитайте умови цієї Угоди користувача, оскільки, приймаючи її, ви погоджуєтеся з усіма описаними правилами і зобов'язуєтеся їх виконувати. ТОВ «Мапія», власник сайту mapia.ua, залишає за собою право вносити зміни в Угоду користувача без попереднього повідомлення. Зміни набувають чинності з дня публікації нової Угоди користувача на сайті mapia.ua.

1. Визначення термінів і положень:

Використання таких займенників як «ви», «вас», «ваш», «вам» і т. д. відноситься до вас, як до користувача сайту mapia.ua. «Ми», «нас», «нам», «наш» і т.д. Відноситься до компанії і співробітників ТОВ «Мапія».

Компанія – фізична або юридична особа, яка є суб'єктом господарювання.

Профайл – сторінка на сайті mapia, яка містить інформацію про Компанію і може включати в себе (але не обмежуватися): назву Компанії, вид діяльності, адресу компанії, адресу електронної пошти і сайту, опис Компанії, опис товарів та послуг компанії, логотип Компанії, фотографії і відео.

Кабінет – клієнтська частина програмного забезпечення на сайті mapia.ua, що дозволяє вам створювати, змінювати або видаляти інформацію про Компанію, вибирати способи рекламного просування Профайлів, стежити за статистикою відвідуваності Профайлів і оплачувати наші послуги.

Сайт – спеціалізований картографічний портал, розроблений і розміщений нами в глобальній мережі Інтернет за адресою mapia.ua.

Сертифікат – електронний документ, який ви можете преобрести на нашому Сайті і який надає вам можливість отримати послуги Компаній зі знижкою. Сертифікат містить інформацію про Компанію, про послугу і про умови отримання послуг, а також унікальний код. Ви отримуєте послугу зі знижкою надавши роздрукований сертифікат представникові Компанії.

2. Опис послуг

Комплекс наших послуг включає можливість реєстрації і створення облікового запису, що дає вам доступ до різних розділів і можливостей Сайту. На Сайті є два типи облікових записів:

 • a. Персональний аккаунт. Цей тип облікового запису має на увазі персональне використання Сайту. Вам знадобиться цей вид облікового запису для написання на Сайті відгуків про Компанії, які зареєстровані на нашому Сайті, а також для придбання Сертифікатів.
 • b. Бізнес аккаунт. Цей тип облікового запису використовується представниками компаній для доступу до розділу сайту «Кабінети». Щоб отримати бізнес аккаунт ви маєте бути співробітником Компанії, яку хочете представляти, або мати права представляти інтереси Компанії з дозволу керівника цієї Компанії.

Для того, щоб отримати доступ в Персональний аккаунт не потрібна реєстрація - ви можете створити новий обліковий запис на Сайті або використовувати свої вже існуючі облікові записи таких соціальних мереж, як Facebook, Twitter і Вконтакте. Для створення нового облікового запису на Сайті вам необхідно вказати свої персональні дані.

Для того, щоб отримати доступ до Бізнес аккаунту, вам необхідно зареєструватися і під час реєстрації вказати дані, що підтверджують ваше право діяти від імені тієї або іншої Компанії, і пройти авторизацію, тобто процес аналізу наданих даних і підтвердження права на доступ в Кабінет. Ми залишаємо за собою право відмовити вам в доступі до Кабінету, у випадку якщо ваше право діяти від імені Компанії в процесі авторизації не підтвердитися.

Ми не несемо відповідальності за неправомірне використання ваших реєстраційних даних на сайті третіми особами. Будь-яка робота з Сайтом і інформацією на ньому, здійснена від вашого імені (з використанням ваших реєстраційних даних), вважається безумовно здійсненою вами особисто.

Під час вашої роботи з Сайтом ми надаємо послуги підтримки користувача по електронній пошті [email protected] (із загальних питань сайту), по електронній пошті [email protected] (з питань роботи Кабінетів) і по електронній пошті [email protected] (з питань знижок та Сертифыкатыв). Для отримання підтримки ви також можете нам написати відгук, використовуючи форму для відгуків. Підтримка надається з 09:00 до 19:00 з понеділка по п'ятницю за винятком вихідних днів, визначених законодавством України. В допомогу може входити: пояснення принципів роботи Сайту і елементів Кабінету, процедур модерації, формування контенту згідно з прийнятими стандартами, асистування в користуванні Cайтом і Кабінетом, прийняття заявок на усунення технічних несправностей, допомога при придбанні Сертифікатів.

Створюючи обліковий запис, ви погоджуєтеся отримувати від нас деяку інформацію, пов'язану з Сайтом. Наприклад, ви можете отримувати розсилку про новинки Сайту або звіти по роботі Кабінетів. Ви можете відмовитися від цієї інформації у будь-який момент, повідомивши нас про в листі на електронну адресу [email protected].

Крім того, створюючи обліковий запис, ви погоджуєтеся з тим, що ми отримуємо, зберігаємо, використовуємо ваші персональні реєстраційні дані, у тому числі шляхом передачі таких даних третім особам у разі вашох згоди або виключно з метою функціювання і підтримки працездатності Сайту. Детальніше про конфіденційність даних описано в Політиці конфіденційності.

3. Вартість послуг

Реєстрація, створення облікового запису, написання відгуків, доступ до Кабінету, доступ до інформації про знижки і підтримка користувача здійснюються безкоштовно.

Усередині Кабінету ви отримуєте доступ до базових послуг Кабінету і додаткових послуг Кабінету. До базових послуг Кабінету відносяться:

 • a. можливість створення, редагування і видалення інформації про Компанію, яка включає: назву, адресу, телефон, адресу електронної пошти, час роботи, вид діяльності, опис, місцерозташування на карті, логотип, фото і відео.
 • b. перегляд статистики за вибраний період по кількості відвідувань Профайлу Компанії, представником якої ви є, користувачами Сайту.

Доступ до базових послуг Кабінету ви отримуєте відразу після авторизації безкоштовно.

Додаткові послуги Кабінету надаються за і після оплати, розмір якої вказаний разом з описом цих послуг на сторінках розділів «Пакети і оплати» і «Просування» в Кабінеті. Додаткові платні послуги надаються на умовах Публічної оферти.

Вартість Сертифікату відповідає вартості, вказаної на відповідній сторінці пропозиції від Компанії, на момент купівлі. Купівля здійснюється на умовах Публічної оферти.

Послуга призначеної для користувача підтримки під час роботи в Кабінеті також надається безкоштовно.

4. Розміщення інформації і модерація

Розміщення інформації на Сайті, будь то інформація про Компанію, яку ви розміщуєте через Кабінет, або відгук про Компанію, повинна відбуватися в повній відповідності з Правилами розміщення інформації.

Розміщена або відкоригована вами інформація про Компанію, представником, якими ви є, стає доступною на Сайті для інших користувачів Сайту після модерації, тобто перевірки нашими співробітниками розміщеної або відкоригованої вами інформації на предмет відповідності її з Правилами розміщення інформації. Модерація може тривати до 5 робочих днів з моменту розміщення або коригування інформації. У разі успішного проходження модерації інформація публікується на Сайті.

Розміщена вами інформація в якості відгуку про Компанію стає доступною на Сайті для інших користувачів відразу після публікації вами. Процес модерації проходить після публікації інформації.

Ми залишаємо за собою право відмовити вам в розміщенні або в коригуванні інформації, якщо вона не відповідає Правилами розміщення інформації або суперечить чинному законодавству України. Проте, перевірка розміщеної вами інформації не здійснюється в обов'язковому порядку, тому ми не несемо відповідальності за зміст, у тому числі помилки і неточності, які були допущені при розміщенні інформації, а також будь-які матеріальні або нематеріальні збитки, що виникли у зв'язку з цим у вас або третіх осіб.

Інформація, розміщена вами і опублікована на Сайті, стає публічною. Ми не несемо відповідальності за використання третіми особами цієї інформації, включаючи її відтворення і поширення на інших сайтах або інших носіях.

Уся розміщена на сайті інформація вважається власністю користувачів, що розмістили її, до тих пір, поки не буде підстав вважати інакше. Користувачі не отримують ніяких прав на використання інформації, розміщеної іншими користувачами і несуть повну відповідальність перед власником інформації за неправомірне використання.

Ми можемо використати розміщену вами інформацію різними способами, включаючи (але не обмежуючись): публічне відображення на сайті, модерування і переформатування, використання при рекламуванні наших сервісів, просування інформації, створення на її базі своїх продуктів, переклад іншими мовами і так далі. Розміщуючи інформацію на Сайті, ви наділяєте нас не ексклюзивними не підлягаючими оплаті правами використовувати її вищеописаними способами по всьому світу. Ви також наділяєте інших користувачів правами доступу до вашої інформації, згідно з Політикою конфіденційності.

5. Обов'язки користувача

Ви зобов'язуєтеся не створювати на Сайті більше двох облікових записів - по одному на Персональний аккаунт і Бізнес аккаунт. Ми залишаємо за собою право відмовити вам в доступі до Персонального аккаунту або Бізнес аккаунту, якщо ви вже зареєстровані на Сайті.

Під час реєстрації у Бізнес аккаунт ви зобов'язані надати достовірну і вичерпну інформацію про себе і Компанію, від імені якої хочете проводити роботи в Кабінеті, для успішного проходження авторизації, а також надати додаткові дані по нашому запиту при необхідності. Ми маємо право відмовити вам в доступі в Кабінет, якщо ви не пройдете авторизацію, тобто ми не підтвердимо ваше право розміщувати інформацію тієї або іншої Компанії.

При розміщенні інформації ви зобов'язані строго слідувати Правилам розміщення інформації на Сайті.

Приймаючи умови Угоди користувача, ви зобов'язуєтеся гарантувати і нести відповідальність за відповідність наданої інформації чинному законодавству України.

Використовуючи Сайт і наші послуги, ви зобов'язуєтеся не змінювати, не адаптувати, не відтворювати, не поширювати, не переводити, не створювати інших продуктів з інформації і не відображати публічно, продавати або використовуватися яким-небудь іншим чином інформацію, розміщену нами і іншими користувачами на Сайті, окрім випадків, описаних в цій Угоді користувача.

Ви зобов'язуєтеся не видаляти знаки авторського права, торгових марок або інших знаків, що визначають права ТОВ «Мапія» або третіх осіб на матеріали, що розміщуються вами на Сайті, або при використанні розміщених на Сайті матеріалів.

Ви гарантуєте, що не намагатиметеся отримати несанкційований доступ до наших послуг, облікових записів інших користувачів, а також поширювати за допомогою Сайту віруси і використовувати програмне забезпечення, здатне порушити коректну роботу нашого Сайту. Якщо ви в якийсь момент перестаєте мати права на представлення інтересів тієї або іншої Компанії унаслідок зміни місця роботи або будь-якої іншої причини, ви зобов'язані передати доступ до Кабінету іншому представникові або закрити обліковий запис.

6. Обмеження відповідальності

БУДЬ ЛАСКА, ПРОЧИТАЙТЕ ЦЕЙ РОЗДІЛ УВАЖНО, ОСКІЛЬКИ ВІН ОПИСУЄ ОБМЕЖЕННЯ У ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ТОВ «МАПІЯ», ЇЇ ПІДРОЗДІЛІВ, ФІЛІЙ, ПРЕДСТАВНИКІВ І СПІВРОБІТНИКІВ.

Послуги на Сайті надаються вам «як є». Ви користуєтеся нашими послугами на власний розсуд і ризик. Ми не гарантуємо абсолютну безперебійність або безпомилковість роботи Сайту і Кабінетів, а також збереження розміщеної вами інформації або вашого Профайлу. У разі використання додаткових платних послуг ми гарантуємо періодичне збереження розміщеної вами інформації. Ми докладаємо всіх можливих зусиль і вживаємо заходів з метою недопущення цього. з метою збереження інформації користувачів додаткових платних послуг, але не гарантуємо збереження інформації у разі настання форс-мажорних обставин.

Під форс-мажорними обставинами розуміють будь-які надзвичайні події зовнішнього характеру, які виникають без нашої і вашої провини, поза нашим або вашим бажанням або усупереч бажанню, і які не можна передбачити або запобігти їм, включаючи (але не обмежуючись) стихійні лиха природного характеру, біди біологічного характеру, умови громадського життя, видачу заборонних або обмежувальних нормативних актів органів державної влади або місцевого самоврядування, інші законні або незаконні заборони або обмежувальні заходи вищезгаданих органів, які роблять неможливим виконання нами або вами зобов'язань за цією угодою або тимчасово заважають їх виконанню.

НІ ЗА ЯКИХ УМОВ МИ НЕ НЕСЕМО ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА БУДЬ-ЯКІ ЗБИТКИ, ЗАПОДІЯНІ ВАМ АБО ТРЕТІМ ОСОБАМ, В РЕЗУЛЬТАТІ ВИКОРИСТАННЯ ВАМИ НАШИХ ПОСЛУГ. Ви в повному об'ємі несете відповідальність за дотримання усіх вимог законодавства України відносно форми і змісту розміщеної вами інформації і зобов'язуєтеся своїми силами і за свій рахунок вирішувати суперечки і врегулювати претензії третіх осіб відносно розміщеної інформації, а також відшкодовувати збитки, заподіяні нам у зв'язку з претензіями і позовами, основою пред'явлення яких стало розміщення вами інформації на сайті mapia.ua. Ви повністю відповідальні за збереження свого паролю доступу до Кабінету і за збитки, які можуть виникнути внаслідок несанкційованого його використання.

Ви повністю приймаєте і погоджуєтеся, що:

 • a. Ми не несемо відповідальності за якість каналів зв'язку загального користування, за допомогою яких здійснюється доступ до Сайту і Кабінетів, а також за завдану шкоду вашому комп'ютеру внаслідок завантаження інформації з Сайту.
 • b. Наш сайт може містити посилання на інші сайти або додатки. Ми не контролюємо і не несемо відповідальності за доступність і зміст інших сайтів. Ви використовуєте інші сайти на свій ризик.
 • c. Ми не гарантуємо відсутності помилок і збоїв в роботі Сайту і Кабінетів, але приймаємо усі зусилля і вживаємо заходи для їх усунення в максимально короткі терміни.
 • d. Ми не гарантуємо, що послуги відповідатимуть вашим вимогам, надаватимуться безперервно і безпомилково.

Ми залишаємо за собою право відмовити або заблокувати вам доступ до Персонального аккаунту або Бізнес аккаунту, якщо ви є користувачем базових послуг, за власним розсудом. Користувачам додаткових платних послуг ми можемо відмовити або заблокувати доступ в Кабінет з таких причин:

 • a. Порушення вами при розміщенні інформації в Профайлі авторських прав третіх осіб і вимозі правовласників про припинення порушення;
 • b. Порушення вами при розміщенні інформації інших прав або законних інтересів третіх осіб і скарги з їх боку;
 • c. Систематичне порушення Правил розміщення інформації;
 • d. Порушення чинного законодавства України і отримання відповідних рішень регулювальних органів;
 • e. На прохання директора Компанії, представником якої ви є, і інформацію про яку розміщуєте.

7. Конфіденційність

Правила конфіденційності на Сайті діють згідно з Політикою конфіденційності.

8. Заключні положення

Ми можемо перекладати цю Призначену для користувача угоду іншими мовами для зручності наших користувачів. Проте, саме версія угоди російською мовою регламентує ваші стосунки з нами.

Погоджуючись з правилами цієї Угоди користувача, ви підтверджуєте, що робите це добровільно, повністю ознайомилися з умовами угоди і розумієте предмет угоди.